Vlčata

Jsme vlčácký oddíl pro kluky od 6 do 10 let. Přes rok se každý týden scházíme v malých skupinkách – družinách v klubovně. Minimálně jednou za měsíc se pak sejdeme celý oddíl, abychom poznali i kluky z jiných družin. Jelikož nejsme peciválové, kteří by pořád chtěli zůstávat ve městě, vyjíždíme alespoň jednou do měsíce do přírody na jednodenní, ale i vícedenní výlety. Nechybí ani tradiční akce, jako například Drakiáda, Mikulášská, Psí spřežení a mnoho dalších. Celý vlčácký rok potom vyvrcholí o letních prázdninách dvoutýdenním táborem.

Máme čtyři družinky – Mungy, Vlky, Bobry a Mustangy. Družinky se scházejí v tyto dny:

Po 16:30–18:00

Út 16:30–18:00

St 16:30–18:00

Čt 16:30–18:00

Naši klubovnu najdete v suterénu jednoho zeleného domu v ulici Mozartova 29, kousek od tramvajové zastávky Nádraží město (mapa).

Tak už na nic nečekej a piš, volej, stav se! Webové stránky oddílu jsou www.vlcata.skauting.cz.

Martin Podhora – Ed – vůdce oddílu

Vítek Dostál – zástupce vůdce