Skauti

Jsme 8. oddíl skautů KOMPAS. Do našeho oddílu chodí kluci ve věku 11–14 let. Určitě neváhej, přidej se k nám a sám uvidíš, žes udělal krok správným směrem! Nevadí-li ti kamarádi, zážitky, poznávání nového a spousta další zábavy, nemáš na co čekat a přijď! Momentálně máme tři družiny – Zelenou pětku, Jestřáby a Gibony.

Družiny se schází na schůzkách každý týden a to:

Po 16:00–18:00

St 16:00–18:00

Čt 16:00–18:00

Jednou za měsíc je v pátek  (16:00–18:00) oddílovka (u nás kompíkovka) – to je schůzka celého oddílu = všech čtyř družin. Během roku ještě jezdíváme na jednodenní i vícedenní výpravy nebo máme například hokejbalový turnaj, vítání jara, … Vyvrcholením celého roku je skoro třítýdenní stanový tábor během letních prázdnin.

Klubovnu máme na ulici Polívkova 29, kousek od tramvajové zastávky Nádraží město. Poblíž je park i centrum města (mapa).

Více se dozvíte na našich webových stránkách: www.skauti.skauting.cz.

Josef Losse – Jíljí – vůdce oddílu

David Podhora – Kori – zástupce vůdce oddílu