Jsme 802. kmen mladších oldskautů. Fungujeme od roku 2008 a v současné době je nás 16; někteří z nás jsou ženatí/ vdané, jiní zase, více či méně, svobodní. Tedy spolek mladých, ambiciózních, krásných a nadějných optiků, farmaceutek, fyzioterapeutů, manažerů všeho možného, zdravotních sester, účetních, OSVČ, učitelů, studentů a studentek.

Co děláme? Čas od času se sejdeme na schůzce a snažíme se pomáhat především při akcích ostatních oddílů střediska. Aktivně i pořadatelsky tak působíme např. na Memoriálu Vládi Tylšara v běhu na běžkách, pomáháme se stavbami, chodem i bourání táborů, podílíme se na organizaci různých větších her, a taky se třeba snažíme čas od času jet ven. Takže abychom nezapomněli: děláme i něco pro sebe a naše kamarádství. V současné době jsme ve stádiu, kdy šijeme panenky …

Tak snad nás entuziasmus neopustí i do budoucna a budeme moci i do budoucna pomáhat nejen sobě, ale i druhým. Snažíme se totiž nejen oddílu vracet alespoň něco z toho pěkného, co jsme dostali.

Jo a kde nás najdete? Kdekoli, protože klubovnu nemáme; alespoň část z nás se ovšem denně či téměř denně setkává v jedné olomoucké kavárně.

Petr Macek, vedoucí klubu | +420 737 784 094 | Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Nadcházející akce

Junák - český skaut, středisko Vládi Tylšara Olomouc, z. s.
Mozartova 234/29, 779 00 Olomouc | IČ: 62335570 | č. ú.: 2800789803 / 2010 (transparentní účet) | 8.stredisko@skaut.cz